O mnie

Cześć, mam na imię Tomek, i niezmiernie mi miło, że tu jesteś!
Jestem uśmiechniętym, zadowolonym z życia i pozytywnie nastawionym do otoczenia człowiekiem. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i historie jakie sami tworzą – dlatego nikogo nie traktuję jak klienta, a raczej jako kogoś, kogo warto zamienić w przyjaciela. Na ślubach i weselach cieszę się i wzruszam razem z Wami i do każdego takiego wydarzenia podchodzę indywidualnie, bo wiem, że za każdym razem mam przed sobą zupełnie innych, wyjątkowych ludzi, których „ten dzień” jest rzeczywiście niepowtarzalny.

PROFFOTO

Fotografuję od lat, kocham krajobrazy, zdjęcia portretowe oraz fotografię ślubną i klasyczne reportaże. Uwielbiam podróżować, a najchętniej robię to za pomocą siły mięśni – pieszo, bądź na rowerze. Nie zdziwcie się, że na sesję plenerową, czy narzeczeńską będę chciał zabrać Was gdzieś poza miejski zgiełk!

Ponieważ pasjonuję się nowymi technologiami, korzystam z dobrodziejstw systemów bezlusterkowych, ale że fotografii uczył mnie wujek na starych radzieckich Zenitach, to lubię też posługiwać się nietuzinkowymi, manualnymi obiektywami!

Mały fotograf Tomasz Bełza

Uwielbiam klasyczną modę męską, dlatego nie musisz obawiać się, że na Twoje wesele przyjdę w zbyt wyluzowanym ubiorze.

Zaproście mnie do uczestnictwa w Waszej radości, a obiecuję, że dam z siebie wszystko, by uwiecznić Wasze emocje w pięknym stylu!

 

Kochać kogoś i być kochanym to najcenniejsza rzecz na świecie.

Nicholas Sparks